Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Студія інтер'єрного текстилю

Наша Студія Інтер'єрного Текстилю "ARABESCO" здійснює проекти «під ключ», оформляючи всі текстильні елементи в приміщенні. Але якщо Вас цікавить певна послуга (наприклад, тільки пошиття гардин, або тільки монтаж ролет) - Ми надамо Вам її.

Пропонуємо вашій увазі комплекс послуг по текстильному оформленню інтер'єрів. Ми займаємося оформленням міських квартир і заміських котеджів, офісних приміщень і громадських місць. Наші фахівці виконають для Вас дизайн і пошиття штор і інших текстильних елементів інтер'єру (подушок, покривал), а також монтаж карнизів, ролет, жалюзі.

У нас ви також знайдете жалюзі, ролети та інші сонцезахисні конструкції.

Як відбувається співпраця?

Які відомості про Нас можуть бути Вам корисні?

 • Ми пропонуємо не тільки класичні штори, але і всілякі їх різновиди – римські, австрійські, французькі, італійські, японські, лондонські, нитяні... Наші дизайнери допоможуть вам підібрати оптимальний тип штор, який буде органічно виглядати в інтер'єрі.
 • Ми знаходимося в Києві, але працюємо і за межами міста. Приватні будинки оформляємо у 200-кілометровій зоні від Києва, на більш великі замовлення виїжджаємо по всій Україні.
 • У нашому каталозі представлений широкий асортимент тканин для штор (понад 5 000 видів тканин від кращих світових виробників), і цей список постійно поповнюється новинками. Для оформлення готелів та ресторанів ми пропонуємо тканини з сертифікатами негорючості. Зразки тканин вам привезе наш дизайнер або їх можна подивитися в нашому шоу-румі. Шоу-рум відкривається за попередньою домовленістю, так що не забудьте попередити нас про запланований візит.
 • О компании Arabesco

  Наші фахівці готові втілити в життя будь-яке побажання клієнта!

 • Якщо ви точно знаєте, які штори хочете, але не знайшли у нас потрібної тканини – ми знайдемо ту, яка потрібна. Те ж саме відноситься і до аксесуарів.
 • Ми не пропонуємо готову продукцію. Кожен проект робиться «з нуля», тобто індивідуально, за вашим запитом і з урахуванням всіх ваших побажань. Це відноситься не тільки до штор і тюлю, але і до ролет.
 • Ми завжди надаємо своїм клієнтам детальну консультацію про способи догляду за вибраними шторами, щоб подовжити термін їх експлуатації і як можна довше зберегти бездоганний вигляд.
 • Ми готові працювати з будь-яким бюджетом. Якщо у вас є чітко визначена сума – ми запропонуємо вам варіанти штор в межах виділених коштів. Якщо ситуація зворотна, коли є точне розуміння того, якими повинні бути штори, але немає повної суми – ми будемо виконувати роботи поетапно, розділяючи оплату на зручні для Вас частини.
 • Всі роботи ми виконуємо на підставі договору, з юридичними особами можемо співпрацювати також і за безготівковим розрахунком з ПДВ.