Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Австрійські штори

Австрійські штори

Дизайнери студії текстилю "Арабеско" допоможуть кожному бажаючому створити свій унікальний інтер'єр. Якщо вас цікавлять гардини класичного крою, які оснащені зручними механізмами, зверніть увагу на австрійські штори. Віконний текстиль такої моделі відрізняється вишуканою пишністю.

При цьому використання спеціальних шнурів дозволяє швидко і без зусиль закривати і відкривати фіранки. Вони поєднують в собі кращі якості французьких та римських зразків. Від першого фасону австрійські гардини взяли привабливий зовнішній вигляд, елегантність і легкість. У другого запозичили практичність і комфорт. Що може бути краще?

Австрійські штори стануть родзинкою вашої кухні або їдальні. Також їх використання можливо при оформленні вітальні або спальні. Такі гардини можуть бути доповнені рюшами, бахромою, китицями. Все залежить від фантазії дизайнера і замовника.

Чому варто вибрати саме австрійські штори від "Арабеско"?

  • Вони стильні і елегантні;
  • Мають зручний механізм системи підйомних штор;
  • Виглядають досить оригінально і незвично;
  • Можуть бути використані для декорування вікон будь-яких розмірів;
  • Застосовуються для різних приміщень: будуарів, віталень, кухонь, їдалень.

Хочете створити неповторний інтер'єр, який буде викликати захоплення? Приділіть увагу портьєрам родом з Австрії.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.