Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Пошиття штор для дитячої кімнати

 251 |  26/04/2016
Пошиття штор для дитячої кімнати

Світ дитинства такий прекрасний і багатогранний, а дитяча фантазія просто не знає кордонів. Всі ми пам'ятаємо, як підібрана на вулиці палиця в мить перетворювалася то в конячку, то в ополоник, а то і зовсім ставала чарівною паличкою. Як чудово коли є можливість перетворити дитячу кімнату в чарівний світ, де дитина зможе сміливо втілювати свої фантазії. У цьому вам можуть допомогти штори для дитячої кімнати. Прекрасні тканини, які пропонують наші партнери, здорово в цьому допоможуть. Дизайнери студії інтер'єрного текстилю «Арабеско» мають багаторічний досвід створення прекрасних штор для дитячої. Маленькі замовники підказують, що б їм хотілося побачити і потім дуже радіють, побачивши результат.

До штор для дитячої пред'являється ряд вимог. Вони повинні бути легкими і функціональними, щоб навіть дитина могла закрити і відкрити їх при необхідності. Тут не потрібні складні конструкції, на яких накопичується пил. Тканини для штор в дитячу повинні бути легкі в догляді. Тобто легко стиратися, не накопичувати бруд і пил, і також легко зніматися і навішуватися на місце.

Штори для дитячої кімнати - це взагалі окремий світ, який можливо створити за допомогою штор і домашнього текстилю. Дизайнери студії штор «Арабеско» мають великий досвід створення штор для дитячих кімнат. У нашому арсеналі величезний вибір тканин для дитячих кімнат, і так само найширший вибір фурнітури. Ми здатні створити з дитячої кімнати дійсно казкову країну, в якій дитині буде весело і комфортно.