Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Чи необхідна до портьєр завіса? (До портьєрам необхідна завіса)

 292 |  03/04/2016
Чи необхідна до портьєр завіса? (До портьєрам необхідна завіса)

Для початку потрібно розібратися, що все-таки таке портьєра і завіса. Все це відноситься до штор, тільки портьєра - це штора з щільної тканини, а завіса - з легкої напівпрозорої. Ми з дитинства звикли до того, що на вікні висить завіса, а з боків з двох сторін портьєри. На сьогоднішній день ця тенденція зберігається, змінюються лише матеріали.

Підбір матеріалів залежить від стилю, в якому виконаний інтер'єр, від потреби людини закритися від яскравого світла, в кінці кінців, від особистих переваг. Можливий варіант, коли портьєр не дві, а одна. Вона розташовується з одного боку вікна, що обумовлюється композицією розміщення меблів.

Ще одним різновидом такого рішення оформлення вікна є варіант, коли портьєра несе в собі чисто декоративну функцію, тоді композиція стабільна, і закрити такі штори не вийде. З приводу гардини: вона може бути різного ступеня прозорості, що також обумовлюється Вашим лбажанням або бачити пейзаж за вікном, не порушуючи композиції, або навпаки , заглушити сонячне світло не закриваючи портьєри, а може бути Вам не хочеться бачити, що відбувається за вікхном.