Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Класичні штори

Класичні штори

Класика ніколи не виходить з моди. Класичні штори так само користуються популярністю, незважаючи на сучасні тенденції. Оформлення інтер'єра у традиційному стилі є ознакою витонченості і вишуканого смаку господарів. Існує безліч варіантів саме класичного оформлення вікон, реалізувати які допоможуть фахівці студії "Арабеско".

Які деталі відрізняють традиційні штори від інших фасонів?

  • Гармонійне поєднання кольорів і відтінків. Класика елегантна, витончена і непомітна. Тому гамма кольорів досить стримана і лаконічна.
  • Продуманий, чіткий ескіз. Створення завіс в традиційній манері не терпить поспішності і хаосу. Кожна лінія виважена і знаходиться на своєму місці.
  • • Якісний матеріал. Класичні штори повинні бути виготовлені з високоякісного текстилю. Така тканина підкреслить благородство і вишуканість обстановки.
  • • Наявність декору. Гардини зазвичай прикрашені додатковими елементами: ламбрекенами, китицями, бахромою, підхватами.

Класика не допускає нехтування встановленими нормами. Під забороною вигадлива екстравагантність і надмірна простота. Все повинно бути витримано в певному образі. Гардини традиційного дизайну створять атмосферу затишку і комфорту у вашому будинку.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.

Показано 1 по 39 з 39 (Всього сторінок 1)