Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Класичні штори завжди в тренді

 212 |  14/06/2016
Класичні штори завжди в тренді

Класичний стиль завжди залишається актуальним у всіх областях дизайну. Не стоїть осторонь і дизайн текстилю для інтер'єрів. Оформлення вікон у класичному стилі широко використовується як в житлових будинках, так і в готелях, офіційних залах, кабінетах, ресторанах, театрах. Штори, виконані в класичному стилі, мають ряд виражених елементів: ламбрекен, підхоплення, декоративна тасьма, які можуть бути використані як все разом, так і в будь-якому з поєднань.

Тканини для класичних штор використовуються кількох видів. Перший - це тканини з ворсом: оксамит, велюр, шенилл. Вони важкі, добре драпіруються і підтримують урочистість класичного стилю. Другий вид - гладкі тканини з легким сатиновим блиском, як однотонні, так і з класичними малюнками: вензель, смуга, завиток.

Штори в класичному стилі обов'язково передбачають наявність гардини. Для гардини використовуються однотонні тканини з різним ступенем прозорості, а також тканини з купонним малюнком по низу. Цей малюнок може бути завдано на тканину друкованим способом або вишитий. За формою завіса може бути як прямим полотном, так і у вигляді французької або австрійської штори.

Наші дизайнери запропонують Вам великий вибір тканин для штор в класичному стилі, а також створять для Вас неповторну композицію для оздоблення ваших вікон.