Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Штори новинки 2017 рік

 376 |  06/12/2016
Штори новинки 2017 рік

Штори - це незамінний елемент декору в сучасному інтер'єрі приміщення. Вони можуть допомогти візуально підняти стелю, зробити приміщення світліше і освіжити застарілий інтер'єр будь-якої кімнати. Виходячи з цього варто досить серйозно підійти до вибору штор в будь-яку з кімнат вашого будинку. Правильний вибір, який відповідає всім модним тенденціям можна зробити, враховуючи при покупці дизайн інтер'єру кімнати, а також поради провідних дизайнерів щодо трендових тканин і можливих орнаментів.

Варто відзначити, що мода на штори досить постійна, але в ній присутні основні тренди, які необхідно враховувати при облаштуванні інтер'єру. Так, наприклад, в 2017 році в тренді знаходяться натуральні тканини. Найбільш затребуваними є льон, віскоза, бавовна та інші. У поєднанні зі світлими відтінками і вираженою фактурою їх легко використовувати в будь-якому дизайні інтер'єру. Такі натуральні тканини будуть створювати ефект легкості і комфорту.

Однотонні штори з року в рік залишаються в тренді, але в цьому році увійшли в моду тканини з яскравими і незвичайними візерунками. На сьогоднішній момент популярні стилізовані орнаменти, футуристичні принти та візерунки у вигляді великих квітів. Штори з яскравими природними малюнками також актуальні в цьому сезоні. Унікальність і особливий шарм інтер'єру будь-якої кімнати подарують полотна з квітковим візерунком, принтом всіляких рослин, виконаних в стилі акварельного живопису і орнаменти з імітацією під малюнок сіна, деревини і зелені. На піку популярності виявилися тканини із зображенням природних елементів. Вони привносять особливу родзинку в дизайн інтер'єру роблячи його унікальним і незвичайним.

Безсумнівно, дизайн приміщення безпосередньо залежить від особистих переваг і модних тенденцій. Не варто повністю міняти стилістику кімнати згідно віянням моди, але за допомогою правильно підібраних штор Ви зможете створити модний і неповторний дизайн, який повністю відповідатиме всім Вашим вимогам. У студії інтер'єрного текстилю «Аrabesco» представлено широкий асортимент штор, які неодмінно припадуть Вам до смаку.