Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Як прикрасити вікна і вибрати штори?

 370 |  05/08/2016
Як прикрасити вікна і вибрати штори?

Всі ми вже не уявляємо завершеного дизайну кімнати без штор. Це просто невід'ємний елемент будь-якого інтер'єру, який допоможе прикрасити і облагородити вікна. Адже вони відіграють важливу роль у всьому дизайні, так як саме на них, в першу чергу, людина неусвідомлено звертає увагу.

Як вибрати штори?

Звичайно, як і будь-яку річ, даний елемент інтер'єру слід вибирати, дотримуючись певних критеріїв, адже універсальне рішення в цьому випадку знайти вельми непросто. Це пов'язано з великою різноманітністю дизайнів інтер'єру, а також, що важливо, різною колірною гамою приміщень. Саме ці два моменти і є основними критеріями при виборі. Якщо говорити, наприклад, про стилі «Прованс», то такі популярні візерунки штор як дрібний горошок, квітка, клітина або смуги, будуть вельми органічні в даному інтер'єрі.

Що ж стосується колірної гами штор, то це питання, на думку багатьох дизайнерів є ще більш важливим. Адже штори повинні відмінно підходити за кольором до всього інтер'єру, а також вони можуть розставляти кольорові акценти або підтримувати вже існуючі. Якщо ви хочете найбільш гармонійно підібрати штори, то на допомогу вам прийдуть вмілі дизайнери, які з радістю поділяться своїм досвідом. Також для цього можна використовувати таблиці за відповідністю кольорів, завдяки чому можна буде створити гармонійний дизайн.

Важливим буде і матеріал штор. Так, штори з натуральних тканин у всьому світі цінуються найбільше. Основною сировиною виступає льон, який в європейських країнах асоціюється з екологічно чистими матеріалами. Крім цього, можна знайти і штори з синтетики або змішаних тканин. Кожен з матеріалів має свої переваги і недоліки. Втім, якщо послухати експертів, то найбільш оптимальними популярними шторами в Києві, є ті, які виконані з змішаних матеріалів.

Де купити або пошити штори в Києві?

Якщо ви шукайте якісні і красиві штори, Київ один з тих міст, де ви знайдете безліч варіантів за різними співвідношенням ціни і якості. Звичайно, кращі пропозиції щодо купівлі штор в Києві, ви зможете знайти в інтернеті, вписавши в пошуковик штори Київ. В цьому випадку ви отримаєте масу різних пропозицій. Одним з кращих варіантів, звичайно, будуть штори від нашої компанії «Arabesco». У нас ви знайдете широкий асортимент тканин, а також можливість індивідуального замовлення штор в Києві. Наші консультанти завжди з радістю допоможуть вам визначитися з вибором. Тут ви знайдете кращі штори в Києві.