Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Французькі штори

Французькі штори

Мрієте про королівський інтер'єр? Французькі штори, зшиті на замовлення майстрами студії "Арабеско", допоможуть вам відчути себе правителем держави або заможним вельможею. Монарх Франції Людовик XIV запровадив моду на оформлення вікон, яке не втратило своєї популярності і до теперішнього часу.

Вікна, оформлені у французькому стилі, відрізняються вишуканістю і аристократичністю. Таке рішення використовуються при розробці дизайну інтер'єру дорогих ресторанів, готелів, концертних залів. Але не менш затребувані французькі штори і при створенні затишку в домашній обстановці. Вони дійсно розкішні, тому і отримали ще одну назву «маркіза».

Існує два різновиди французьких штор:

  • стаціонарні;
  • підйомні.

У першому випадку гардини не оснащені підйомним механізмом. Завіси другого зразка можна піднімати за допомогою спеціального фіксатора. В зібраному вигляді штори нагадують дуже пишний ламбрекен.

Що стосується довжини, то «маркізи» можуть доходити до підлоги або закінчуватися на рівні підвіконня.

Шикарні штори епохи Людовика стануть прекрасним доповненням вітальні, спальні або дитячої. Правильно підібраний матеріал тільки посилить ефект, вироблений цими завісами.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.