Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Створюючи штори - ми створюємо настрій.

 260 |  24/07/2016
Створюючи штори - ми створюємо настрій.

Штори - це досить широке поняття, в яке кожен замовник вносить свої погляди і розуміння об'єкта. Для когось штора - це просто два шматки тканини на карнизі, а для когось це цілий світ. Для нас штори - це не тільки робота, це наш спосіб мислення і почуття стилю. Створюючи дизайн штор, ми створюємо настрій. Адже, приходячи додому, щодня ваш погляд буде торкатися штор, а нам дуже хочеться, щоб завдяки шторам, які створюють наші дизайнери, ви відчували себе затишно і ставали трішечки щасливішими.

Кожен виріб унікальний, будь то штори або чохли для стільців і диванів. До кожного виробу ми підходимо індивідуально і створюємо його, враховуючи всі смаки та побажання замовника, але при цьому підказуємо, як буде краще виглядати та чи інша штора саме в вашому інтер'єрі. Адже для того, щоб ваші штори виглядали гармонійно, вони не повинні йти врозріз з основною стилістикою приміщення.

Для цього дизайнер обов'язково звертає увагу на стиль, колорит і настрій приміщення. Це допоможе в подальшому створити правильний і гармонійний текстильний дизайн кімнати в цілому. Штори - це фінальний штрих і для того, щоб цей штрих був вдалим потрібно врахувати безліч нюансів. І тоді ваша кімната заграє новими фарбами.