Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Як вибрати дизайн штор?

 233 |  13/09/2019
Як вибрати дизайн штор?

Поза сумнівом, штори - це невід'ємна частина будь-якого інтер'єру. Людина, увійшовши до кімнати, кидає свій погляд на вікно - джерело світла. І дуже важливо, щоб воно було правильно і красиво оформлене. Це є дуже важливим аспектом в створенні інтер'єру.

Правильний дизайн штор підкреслює унікальність інтер'єру, затишок будинку, характер хазяїв. Немає якогось певного правильного рішення, але є загальні правила, яких варто дотримуватися, щоб уникнути грубих помилок. У цьому питанні вам допоможуть провідні фахівці студії интер’єрного текстилю Arabesco. В нашій команді зібрані першокласні дизайнери, які зможуть поєднати усі ваші побажання, задумки, ідеї в одне ціле і створити дійсно унікальний шедевр.

Частенько прийнято підбирати портьєри під колір шпалер або меблів. Якщо в інтер'єрі присутня велика кількість аксесуарів, предметів декору, то краще віддати перевагу "спокійнішим" однотонним шторам. Або ж навпаки, коли інтер'єр, не особливо насичений різними предметами, то яскравості додадуть контрастні штори. При виборі портьєр в одній колірній гаммі зі стінами, прийнятніше, щоб штори були на тон світліше або темніше за шпалери, оскільки може вийти ефект злиття. У приміщеннях, які погано освітлюються краще повісити напівпрозорі фіранки, і уникнути холодних відтінків. У зворотному випадку, коли надто багато сонця в кімнаті, рекомендується вибрати щільні штори, тканина не пропускатиме промені і в приміщенні буде прохолодніше.

Ще важливий момент - стелі. Якщо в кімнаті вони невисокі, то краще не використовувати ламбрекени. Збільшити висоту допоможуть вертикальні смужки на шторах і безпосередньо стельові карнизи. Розширити кімнату допоможуть горизонтальні смуги, але оптимальніше вибрати вузькі смуги, щоб не обтяжувати інтер'єр. І так само треба орієнтуватися на призначення кімнати - якщо вона для сну або відпочинку, то краще уникати яскравих кольорів.

Дизайн штор в спальню, зал, дитячу

Вітальня або зал є самою центральною кімнатою у будинку. У подібних приміщеннях, як правило, портьєри підбираються під колір шпалер. Для кімнат великого розміру можна вибрати великий принт, але для маленьких все-ж краще зупинитися на виборі однотонних, і вид буде стриманішим і лаконічнішим.

У спальні прийнятніше повісити фіранки нейтрального м'якого кольору і обійтися без складних конструкцій, оскільки інтер'єр повинен налаштовувати на спокій та розслаблення.

Штори для дитячої в першу чергу мають бути міцними, щоб уникнути псування в процесі ігор і прості у догляді. Варто уникнути складних драпіровок тканини, оскільки вони накопичуватимуть пил. І стосовно кольору: якщо інтер'єр виконаний в яскравих фарбах, з множиною предметів декору, то штори краще вибрати однотонні або ж в зворотному випадку, коли спокійний інтер'єр, то слід зробити акцент саме на яскравих шторах.

Ми запрошуємо вас на пошиття штор в Києві на замовлення. Кращі матеріали, висококласна якість роботи, кращі фахівці вже чекають вас. А ще постійним клієнтам Arabesco надає знижку. Замовляйте штори в Києві і переконайтеся в нашому професіоналізмі.