Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Як вибрати підрядника з пошиття штор?

 270 |  06/09/2019
Як вибрати підрядника з пошиття штор?

Проблему із завершенням інтер'єру і загального вигляду приміщення можна вирішити за допомогою штор. А саме замовити індивідуальне пошиття штор у професіоналів. Вартість послуги залежатиме від ваших уподобань. Портьєра повинна бути виготовлена виключно з якісного матеріалу, відповідати колірній гамі, що переважає в приміщенні. Стиль інтер'єру в кімнаті, освітлення, декор, все повинно бути складовим однієї цілої картини.

Але як обрати виконавця замовлення? Це найважливіше! Студія інтер'єрного текстилю Arabesco - ваш правильний вибір! Тут працюють тільки найкращі фахівці в цьому напрямку. Знання своєї справи, багаторічний досвід, прагнення до самовдосконалення - це міцний фундамент успішності студії.

Пошиття штор від студії Arabesco

Пошиття штор на замовлення, поза сумнівом, краще купівлі готового виробу, але багато хто стикається з проблемою: як правильно виміряти довжину, який матеріал вибрати, який фасон, забарвлення. Наші професіонали з легкістю вирішать ваші запитання. Ми в курсі всіх новинок і тенденцій, ми підкажемо яку тканину краще використовувати для певних приміщень, допоможемо з обранням карнизу, аксесуарів. Ще важливий момент - не порушити стилістику кімнати, і наш досвід дозволяє знаходити рішення для найскладніших завдань.

В процесі виготовлення замовлення наші працівники суворо дотримуються технології виробництва. Новітнє професійне обладнання та досконале знання особливостей тканини сприяє створенню чудових гардин.

Студія Arabesco найкраща в місті Київ. Ми створимо для вас ексклюзивні портьєри, які правильно розставлять акценти в приміщенні, перетворять його, створять ідеальну затишну атмосферу. Ми не працюємо за шаблонами і не тримаємось стереотипів- нове, свіже, орігінальне- це те, на що ми орієнтуємося.

Хочете пошити штори на замовлення? Ми вас чекаємо. Приходьте і переконайтеся в професіоналізмі і якості роботи. Дизайнер врахує всі ваші побажання і будьте впевнені, ви залишитеся на 100% задоволені співпрацею з нами.