Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Японські штори

Японські штори

Для тих, хто не представляє своєму інтер'єрі масивних портьєр і пишних воланів на вікнах, дизайнери студії інтер'єрного текстилю "Арабеско" рекомендують замовити японські штори. Країна де сходить Сонце славиться мінімалізмом в обстановці. Тому не дивно, що оформлення житла в стилі Японії досить лаконічне.

Японські панелі (друга назва цього виду віконного декору) являють собою рівні прямі полотна тканини (без складання), які кріпляться до спеціального багатошарового карниза. Вони можуть вільно переміщуватися між собою вправо і вліво, закриваючи певну частину вікна.

Любителям азіатської культури неодмінно варто звернути увагу на японські штори. Крім того, що такі фіранки ефектно виглядають, з їх допомогою можна ділити кімнату на окремі зони. Для цього необхідно прикріпити карниз в потрібному місці і навісити японські штори.

Переваги японських штор:

  • лаконічність;
  • багатофункціональність;
  • стильний дизайн;
  • сучасність.

Навряд чи можна знайти хоч один недолік такого інтер'єрного рішення.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.