Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Нестандартні штори

Нестандартні штори

Не всі притримуються затверджених стандартів. Творчі люди намагаються у всьому і всюди відокремитись. Це стосується не тільки одягу, а й способу життя, житла. Як правило, в них у квартирах, будинках, встановлені нестандартні віконні конструкції. Вони відрізняються складною геометрією. Можуть бути круглими, арочними, еркерними, трикутними, ромбоподібними, похилими, овальними, трапецієподібними та інш. видів. Штори на нестандартні вікна підібрати складно, але можливо. Замовити їх зможете у нас. Наші пропозиції задовільнять вимоги найвибагливіших клієнтів.

Фіранки для нетипового житла

Особливість нетипових віконних отворів полягає в їх індивідуальності, неповторності. Чому б ці властивості не підкреслити за допомогою текстилю? Важливо тільки розібратись у варіантах, які підходять для конструкцій. Якщо отвори:

Штори на арочні вікна

Нюанс складається в тому, що при відкритих портьєрах повинна бути показана уся краса отвору. Добитись цього вийде, якщо використовувати штори для арочних вікон. Але закріпити їх слід нижче того місця, де починається півколо. При цьому частина зверху залишиться відкритою. Щоб показати красу самої конструкції, можна зібрати гардини спеціальними підхватами. Також можуть використовуватись розсувні фіранки. Полотна таких з’єднуються по центру. За допомогою дугоподібного арочного карнизу та підхватів вдається створити ідеальну композицію, яка повторює обриси вікна. При цьому в кімнату буде попадати достатньо світла.

Штори на скошені вікна

Такі встановлюються в мансардах. Виглядають досить цікаво, але прикрасити їх не так просто, як здається на перший погляд. Для того, щоб підкреслити красу конструкції, необхідно використовувати похилий карниз та штори для мансарди. Регулювати надходження світла вийде за рахунок розташування підхватів. Зафіксувати полотна можливо за допомогою: кистей, стрічок, спеціальних аксесуарів. Щоб зробити приміщення більш інтимним, треба повісити не тільки гардини, але й тюль. Окрім цього, підійдуть римські вироби.

Штори на трикутні вікна

Фіксуються фіранки на трубчастий тонкий карниз. Його розташовують на верхньому великому боці. При цьому драпіюється зворотній бік полотен. Тканина також збирається прихватом. Щоб вийшла ідеальна картина, необхідно замовити пошиття портьєр за індивідуальними ескізами. Композицію можна доповнити тюлем.

Штори на багатокутні вікна

Маються на увазі овальні, трапецієподібні, ромбоподібні, шестикутні та інші види. Закриватись такі отвори можуть частково або повністю. Штори для багатокутних вікон фіксуються гачками, вішаються на тонкі карнизи. При збірці посередині буде продемонстрована уся краса отвору.


Незалежно, які у Вас в будинку прямокутні, у формі півкола, асиметричні, квадратні, вікна у формі кола, ми зможемо пошити портьєри для будь-якого з перерахованих варіантів. Вироби будуть ідеально підходити під конструкцію, та стануть відмінним доповненням інтер’єру.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.

Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)