Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Дізнатися ціну пошиття штор в Києві

Ціна на пошиття штор – один із основних параметрів, які в першу чергу цікавлять потенційного клієнта при виборі підрядника. Перед тим як приступити до більш докладного опису цього питання, дозвольте повідомити, що краща цінова політика і якість дизайнерських штор очікує вас у Студії Інтер’єрного Текстилю Arabesco.

Без сумніву, на послугу по дизайнерському пошиттю штор ціна за метр вище, ніж у готовому фабричному виробі. Але це й не дивно, оскільки замовляючи пошиття портьєри у дизайнера, вы зможете найкращим чином втілити свої мрії про гармонійне, вишукане текстильне оформлення.

Існує думка, що в столиці розцінки на подібні послуги набагато вищі, ніж в інших містах. Коли ви ознайомитеся з нашими пропозиціями, поговорите з менеджером, вы зможете переконатися у тому, що такий показник як «ціна на пошиття штор в Києві» в нас абсолютно обґрунтована. Відсутність невиправданих націнок – основна риса цінової політики, яка вигідно виділяє студію інтер’єрного текстилю «Арабеско» на тлі конкурентів, враховуючи відмінну якість як текстиля, так й пошиття гардин. Досвід – більш ніж 10 років з пошиття шторних виробів в Україні!

Як формурується ціна за метр при пошитті штор?

Необхідно розуміти, що вартість робіт залежить від безлічі факторів, тому ціна на пошиття штор за метр буде варіюватися в залежності від потреб клієнта. Підсумкова сума буде залежати в першу чергу від:

Розрахувати вартість пошиття штор на Калькуляторі

Для зручності наших клієнтів ми розробили й розмістили на сайті калькулятор ціни по пошиттю прямих штор. Щоб полегшити нашим клієнтам задачу складання бюджету на штори, ми розробили систему СЕТІВ (комплектів). У кожен сет входят всі складові: карниз, його установка, тканина для штор, тканина для гардини, їх пошиття й навішування на об’єкті.

Різниця між сетами є в застосуванні тканин різних цінових категорій, що аж ніяк не впливає на їх якість. Для наших клієнтів ми вибираємо тільки якісні та перевірені матеріали.

Інструкція по застосуванню калькулятора:

  1. Обираєте один сет штор із 5-ти наданих;
  2. Вимірюєте по стелі довжину майбутнього карниза і прописуєте в полі «Довжина карниза»;
  3. Натискаєте кнопку ПРОРАХУВАТИ.

Отримана цифра – це і є ваш повний бюджет витрат на оформлення вікна. Таким чином, ви самі обираєте ціну, яку готові заплатити за штори.

Зателефонуйте нам, і наш дизайнер приїде до вас із зразками тканин, що входять в обраний вами сет. Ви разом підберете кольори, відтінки й комбінації тканин. Дизайнер також зробить заміри вашого вікна. Усе це входить у вартість сету!


Калькулятор вартості
пошиття штор в Україні

*ЦІНИ наведені в умовних одиницях для ознайомлення, розрахунок у національній валюті.

Докладніше про кожен фірмовий сет штор від "Arabesco" у Києві!

Важливо знати - у ціну розрахунку всіх шторних сетів входить:

  1. Виїзд дизайнера на об’єкт із зразками тканин обраного сету (для предметної консультації й підбору кольору тканини, фактури до інтер’єру приміщення);
  2. Зняття необхідних розмірів на об’єкті;
  3. Прямі штори і гардини ФОТО з коефіцієнтом зборки 1:2 (на 1 метр карниза йде 2 метра тканини), розрахункова висота стелі для всіх штор – до 295 см. (якщо стеля вище, ціну треба розраховувати індивідуально);
  4. Карниз алюмінієвий (стельовий профіль на 2 полоси) з установкою, він застосовується для ніш у стелі, але й на стелі без ніші виглядає чудово;
  5. Підписання договору з гарантією якісного виконання пошиття штор, гардин;
  6. Повне виготовлення й навішування штор, гардин під ключ в Києві й області!

штори - Super Light

ФОТО Штори для сета "Super Light"

ФОТО Тюлі для сета "Super Light"

ФОТО Карниза для сета "Super Light"

штори - Light

ФОТО Штори для сета "Light"

ФОТО Тюлі для сета "Light"

ФОТО Карниза для сета "Light"

штори - Medium

ФОТО Штори для сета "Medium"

ФОТО Тюлі для сета "Medium"

ФОТО Карниза для сета "Medium"

штори - Premium

ФОТО Штори для сета "Premium"

ФОТО Тюлі для сета "Premium"

ФОТО Карниза для сета "Premium"

штори - Lux

ФОТО Штори для сета "Lux"

ФОТО Тюлі для сета "Lux"

ФОТО Карниза для сета "Lux"


Всі інші варіанти шторних композицій розраховуються індивідуально.

Замовляйте індивідуальне пошиття штор і дізнайтеся ціну від Arabesco

Створення інтер’єру будь-якого приміщення – справа не одного дня: витрачається маса зусиль, для того щоб досягти ідеалу. Професіонали з багаторічним досвідом внесуть фінальний штрих у оформленні оздоблення будь-якого приміщення. Ми допоможемо підібрати індивідуально ідеальний варіант пошиття штор в Києві, ціна і якість будуть найкращими!

Наша команда вірить в чарівну силу краси і прагне подарувати її кожному замовнику. Нехай вас не хвилює такий параметр, як «зшити штори ціна» – ми розробимо для вас проект, який повністю вас влаштує.

Ознайомитися з проектами можливо за посиланням.