Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Ролети День-Ніч

Ролети День-Ніч

Рулонні штори займають лідируюче місце серед засобів для оформлення вікон. Ролети День-Ніч користуються особливою популярністю. З їх допомогою можна не тільки прикрасити приміщення, але і ефективно регулювати освітленість кімнати в будь-який час доби. Друга назва таких виробів – Зебра. Таке незвичайне найменування пов'язано з тим, що на полотні перемежаються прозорі і непрозорі смужки. Обертаючи регулювальний механізм, ви самостійно встановлюєте оптимальний потік світла, що проникає через вікно. Це дуже зручне і оригінальне рішення.

Ролети День-Ніч вдало поєднують в собі функціональність жалюзі і привабливість рулонних штор різних моделей.

Переваги даних завіс

  1. Оригінальний дизайн.
  2. Простота використання.
  3. Невибагливість в догляді.
  4. Доступність.
  5. Функціональність.

Принцип дії ролетів День-Ніч

Управління такими завісами дуже схоже на використання звичайних рулонних штор. Тільки коли ви тягнете за ланцюжок управління, починають рухатися два шари полотна. Якщо в двох шарах полотен положення прозорих смуг збігається, то через вікно проходить максимальний світловий потік, якщо темні ділянки перекривають прозорі, то таке положення полотен перешкоджає доступу світла.

Замовивши ролети День-Ніч у студії інтер'єрного текстилю "Арабеско", ви зробите правильний вибір.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.