Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Римські штори

Римські штори

Римські штори настільки функціональні, легкі в догляді і красиві, що їх популярність зростає з кожною хвилиною. Вони сприяють розсіюванню денного світла, що дозволяє забезпечити додатковий комфорт і красу кімнати. Римські штори в Києві зможуть прикрасити абсолютно будь-яке приміщення квартири або дому: спальню, дитячу, вітальню, кухню і т. д.

В сучасному дизайні зустрічаються такі види даних завіс:

  • Класичні. Відмінною рисою таких тканинних виробів є складки, які утворюються при їх підніманні. З одного боку, цей різновид полотен виглядає досить просто, однак всупереч своїй невигадливості вони додадуть родзинку до будь-якого інтер'єру.
  • Каскадні. Відрізняються від попередніх складками, які зберігаються навіть при повному розкритті виробу. Такого роду моделі вигідно підкреслять переваги і витонченість стилю кантрі.

Для виготовлення такого виду штор в Києві застосовується широкий асортимент матеріалів різної фактури. Різні типи тканин, візерунків дозволяють підібрати полотна, які максимально відповідають вашим вимогам.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.

Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)