Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Кімната без штор - порожня і незатишна

 201 |  10/05/2016
Кімната без штор - порожня і незатишна

Ремонт підійшов до кінця, а кімната якось не радує. Цьому є пояснення. Якою би чудовою не була б кімната - без штор вона порожня і незатишна. Але ми можемо допомогти вам в цьому питанні. Замовте штори у нас і Ваша кімната буде прекрасна і неповторна.

Від Вас потрібно тільки оформити заявку, після чого у зручний для Вас час до Вас приїде дизайнер, який зробить заміри, вислухає Ваші побажання і бачення майбутніх штор. Після цього буде складено ескіз і можна буде приступати до вибору тканин. Для замовника це зазвичай найскладніший етап, адже тканин дуже багато і всі вони по-своєму гарні. Дизайнер допоможе вам зорієнтуватися у всьому цьому розмаїтті. Варто пам'ятати, що якщо на стінах присутній великий малюнок, то штор з таким же великим малюнком варто уникати, в іншому випадку кімната буде виглядати недоладно. Яскравий принт може перегукуватися з диваном або невеликими декоративними подушками.

Ми знаємо дуже багато тонкощів і секретів і обов'язково поділимося ними з Вами. Адже Ми працюємо на загальний результат, щоб Ваша кімната була прекрасна і неповторна і дарувала Вам почуття спокою, затишку і комфорту.