Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Текстиль для дому

 275 |  28/01/2017
Текстиль для дому

Текстиль займає важливе місце в будь-якому будинку. Наша студія штор «Арабеско» пошиє для вас текстильні вироби, які так необхідні для створення затишної і приємної атмосфери в будинку. Досвідченний дизайнер підбере правильні кольору і фактури тканин для того, щоб стиль в цілому виглядав гармонійно і привабливо.

Ми розробимо дизайн і пошиємо не тільки штори, але і чохли для диванів і стільців. Цей декоративний елемент захистить вашу меблі і додасть приміщенню в цілому неповторний вигляд, а якщо інтер'єр прикрасять декоративні подушки, то успіх вам забезпечений!

Як неповторна кожна людина, так і неповторний кожен дизайн. Створюючи штори, ми, перш за все, враховуємо характер і переваги замовника. І це не випадково, адже тільки працюючи в тандемі, ми можемо створити інтер'єр, який буде радувати вас щодня.

Адже штори і текстиль для дому - це його душа, втілена в тканини. Адже ні для кого не є секретом, що яким би не був дизайн кімнати, без штор він здається порожній і необжитий, але як тільки навішуються штори в кімнату приходить затишок.