Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Фактури тканин для пошиття штор

 292 |  19/06/2016
Фактури тканин для пошиття штор

Мабуть, самою ефективною прикрасою будь-якого будинку є штори. Штори як би врівноважують приміщення, надаючи йому певний стиль і витонченість. Штори здатні додати приміщенню певну атмосферу і настрій.

Фактура тканини - це вид її поверхні. Фактура може бути гладкою: це тканини з атласною поверхнею, тафта, матові тканини, на яких не проглядається переплетення ниток. Ці тканини можуть бути однотонними або з надрукованим малюнком.

 

Одна з найбільш затребуваних на сьогоднішній день фактура - так звана «рогожка». Це тканина, на поверхні якої явно видно переплетення ниток, яке може бути об'ємним або дрібним, але завжди створює ефект натуральності тканини. Це не завжди однотонні тканини. Вони можуть бути створені з кількох кольорів ниток, що утворюють меланж, який, в свою чергу, полегшує підбір кольору тканини до інтер'єру. Не втрачають своєї актуальності тканини з ворсової поверхнею - оксамити, велюр, шеніли. Це також різновид фактури.

Все інше - це тканини з малюнками, утворенні переплетенням ниток тканини - блискучими і матовими, кольоровими, однаковими - між собою, в результаті чого виходять опуклі або гладкі малюнки.

Дизайнер здатний грамотно поєднувати тканини, кольору і фактури. І все це заради створення штор, які будуть радувати вас, ваших близьких і гостей. Прекрасно поєднувати штори і домашній текстиль. Недбало кинуті декоративні подушки в поєднанні зі шторами додадуть кімнаті затишний і обжитий вид.