Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Штори прикрасять ваш будинок

 183 |  16/05/2016
Штори прикрасять ваш будинок

Рано чи пізно, але у кожної людини в житті настає момент перетворень. У будинку такий момент називається ремонтом. Спочатку ми чекаємо цього з натхненням, перегортаємо модні журнали з інтер'єрами, блукаємо по будівельним і меблевим магазинах і уявляємо, як це все буде втілюватися в життя. Після початку ремонтних робіт наснага кудись зникає, а на зміну приходить роздратування. І до моменту закінчення ремонту існує тільки невдоволення і нервова напруга. Ми не можемо цього виправити, але можемо подарувати радість у вигляді гарних штор і позитивних емоцій, коли ці штори прикрасять ваш будинок.

Штори це фінальний штрих вашого ремонту, а Ви ж знаєте як важливий фінал. Ми докладемо всіх зусиль, що б завершальна фаза вашого ремонту була приємною. І щоб штори, замовлені у нас, радували вас і ваших близьких довгі роки, даруючи радість і позитивні емоції.

Наші дизайнери здатні втілити в життя ваші ідеї або підказати свої. Ми знаємо як за допомогою штор перетворити інтер'єр, як вдихнути в нього життя і затишок. Ми професіонали своєї справи. Створимо красу і гарний настрій разом!