Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Різні стилі штор в інтер'єрі

 288 |  04/07/2016
Різні стилі штор в інтер'єрі

Виїжджаючи до замовника для того, щоб зробити заміри, наші дизайнери звертають увагу на стиль вашого приміщення. І це не випадково. Штори обов'язково повинні поєднуватися з усім приміщенням в цілому. Адже тільки при дотриманні цієї умови ваша кімната буде гармонійною і ефект буде досягнутий.

В інтер'єрі, а, отже, і в шторах можна виділити кілька стилів, які відрізняються яскраво вираженими деталями і відображають спосіб життя людей в різних країнах і різних епохах. Так, це прованс і кантрі, класика і арт-деко і багато іншого.

Для прикладу: кімнату романтичної натури прекрасно оформити в стилі прованс. Цей стиль елегантно простий і обов'язково сподобається мрійливому замовнику. Штори, виконані в стилі прованс, відрізняються легким кольоровим принтом і великою кількістю пастельних тонів. Цей стиль зародився у Франції. Можна сказати, що це стиль французького села, але він настільки гарний, що подобається багатьом. Прекрасне поєднання кольорів і ніжних відтінків не залишить байдужими і володарів заміської нерухомості. Адже стиль прованс, як не жоден інший стиль, прекрасно вписується в заміський інтер'єр.

І, навпаки, зал для офіційних заходів буде органічно виглядати в класичному стилі. Правильні складки штор, класичний малюнок на тканині і чіткі контури ламбрекенов надають приміщенню урочистості і підкреслюють важливість заходу. Не дарма всі кабінети президентів виконуються в класичному стилі.

Але , який би стиль не був вами обраний, ми втілимо вашу мрію в реальність. І ваші штори будуть радувати вас своєю красою та вишуканістю.