Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Аксесуари

Аксесуари

Зважившись замовити пошиття штор в Києві, необхідно також задуматися про прикраси для них. Вони не тільки додадуть полотнам шарм і ізюминку, але і зроблять їх більш функціональними. Варто пам'ятати про те, що саме правильно підібраний аксесуар для штор здатний перетворити звичайні завіси в шикарний предмет будь-якої кімнати.

Сьогодні всі атрибути для виробів з тканин, які запропоновані в Києві можна розділити на наступні типи:

  • Підхват. Застосовуючи їх, ви зможете регулювати попадання денного світла в приміщення. Також за допомогою цього атрибута можна зібрати на тканини красиві складки. Підхват виготовляється у вигляді магнітів, кліпс, бусів та багато іншого.
  • Бахрома. Це класична тасьма з пензликами, шнурками. Застосовуючи таку деталь виробам з тканин можна надати витонченості, граціозності, грайливості, ніжності. Цей варіант ідеально підійде любителям важких матерій.
  • Ламбрекени користуються досить великою популярністю на сьогоднішній день. Вони являють собою виріб з тканини, що закриває карниз і верхню частину завіси. Варто відзначити, що даний аксесуар не рекомендується використовувати для стель, висота яких становить 2.5 метра.
Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.