Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Ролети

Ролети

Для створення сучасного інтер'єра багато хто вибирає ролети. І це не дивно. Адже саме такі завіси на вікнах можуть підкреслити сучасний стиль і оригінальність обстановки, при цьому не займаючи багато місця.

Ролети з тканини виглядають дуже ефектно, запобігають попаданню світла з вулиці. Їх можна застосовувати самостійно або комбінувати з гардинами або шторами.

Рулонні штори, які можна замовити в "Арабеско":

  • Ролети День-Ніч (або Зебра). На полотні перемежаються прозорі й темні смуги. Чудовий захист від проникнення світла в будь-який час доби;
  • Рулонні штори з різного виду тканин, включаючи бамбук і джут. Виглядають дуже оригінально;
  • Штори плісе. Виготовляються з плісированого полотна. Підходять для вікон різноманітних форм, навіть самих нестандартних.

Ролети будуть відповідним доповненням для будь-якого приміщення. Їх можна використовувати не тільки в офісах, але і вдома. Різноманітні кольорові рішення і великий вибір матеріалів забезпечать затишок і захист для вас і ваших близьких. Влітку рулонні штори будуть оберігати вас від пекучих сонячних променів, створюючи приємну напівтемряву і прохолоду. А в холодну пору року допоможуть зберегти тепло в кімнаті.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.