Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Тканина

Тканина

АРАБЕСКО пропонує вам великий вибір тканин, а саме: Бавовна, льон, вовна, шовк, поліестер, акрил, нейлон, оксамит, атлас, сатин і багато інших. Кожна з них особлива по своєму, тому використовуючи ту чи іншу матерію, ви досягнете певного результату:

  • для спальні або вітальні можна пошити штори з парчі і гобелена, також такі приміщення гармонійно доповнять вироби з сукна, шерсті або твіду
  • для кухні практичними стануть синтетичні тканини, які досить легко випрати, та які впродовж довгого часу будуть виглядати як нові.
  • ну а для дитячої кімнати стануть ідеальними натуральні, екологічні та гиппоаллергенні матеріали, адже найголовніше-це здоров'я дитини, значить, і оточення йому слід підбирати відповідне.

Наша студія вже не перший рік працює на текстильному ринку, тому маючи необхідність купити штори в Києві, звертайтеся до нас. Ми швидко і якісно виконаємо роботу, і в результаті ви залишитеся задоволені кінцевим продуктом, який буде виглядати на порядок краще готового варіанту з магазину.

Маючи вдома стильні портьєри, ви станете частіше запрошувати друзів і близьких до себе в гості, у вас буде шанс похвалитися і продемонструвати всім оточуючим свій бездоганний смак і вміння бути творцем власного і унікального стилю в будинку.