Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Карнизи

Карнизи

Всі знають, що при встановленні штор використовуються карнизи. Вони поділяються на два типи: настінні і стельові. Сьогодні види цих конструкцій досить різноманітні. Між собою вони відрізняються по виду, якості, способу кріплення.

На сьогоднішній день найпопулярнішими матеріалами для даного виробу є метал і дерево, пластик менш популярний, бо володіє більш низькими експлуатаційними якостями. Перед тим, як придбати даний атрибут інтер'єру, необхідно підібрати відповідні завіси щоб створити гармонійний і унікальний тандем, який прикрасить кімнату, зробивши її комфортною, затишною, вишуканою.

В першу чергу варто звернути увагу на фактуру і різновид полотен, виріб з яких буде навішуватися на нього та місце установки самого виробу. Також дуже важливий матеріал виготовлення стін, стелі.

Звернувшись до нас, Ви зможете придбати таку конструкцію будь-якого типу, а також замовити пошиття штор в Києві. Наші фахівці нададуть консультацію щодо вибору ідеально підходящого варіанту під дизайн вашого будинку.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.