Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Плісе штори

Плісе штори

Для вікон незвичайної форми підійдуть штори плісе. Це унікальні завіси, які увійшли в моду порівняно недавно. Вони викликали справжній ажіотаж серед дизайнерів, сміливо зайнявши лідируючі позиції за використання в інтер'єрах.

Плісе шторами можливо доповнити практично будь-яку обстановку за рахунок великого вибору фактур і колірних рішень. Їх можна застосовувати як самостійний елемент або в поєднанні з оригінальними гардинами і портьєрами.

Такий варіант віконного оформлення буде однаково доречним як в офісних приміщеннях, так і в умовах домашнього затишку. Штори плісе можна застосувати на вікнах будь-якої форми та конфігурації. Штори плісе застосовні навіть у мансардах і на горищах.

В залежності від побажань замовника, можна вибрати складки різної величини: від дрібних до великих.

Управління такими шторами здійснюється з допомогою шнура, ланцюжка або спеціальної ручки.

Чому варто замовити штори плісе в студії "Арабеско"?

  1. Вони стильні.
  2. Мають прекрасний зовнішній вигляд.
  3. Універсальні.
  4. Ультрасучасні.
  5. Практичні.
  6. Дивовижно функціональні на вікнах самої складної конфігурації.

Жалюзі, портьєри або фіранки не завжди можуть задовольнити потреби покупця. Штори плісе стануть вдалою знахідкою там, де інші різновиди завіс не можуть бути використані.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.