Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 
Тюль (гардини)

Тюль (гардини)

Тюль – це ніжна, легка, прозора тканина, що використовується для прикраси вікон. Широта її асортименту дозволяє підібрати малюнок і колір, що підходить під будь-який інтер'єр. Основними видами таких полотен є кисея, органза, сітка, вуаль.

Пошиття з такої матерії повітряного виробу в Києві, та доповнення їм дизайнерського рішення Вашого будинку, додасть йому надзвичайного шику, багатства, вишуканості. Варто також відзначити, що вони чудово поєднуються зі шторами.

Тюлеві полотна виготовляються з натуральних і синтетичних ниток. Натуральні є екологічно чистими, дуже красивими, проте мають кілька мінусів - вони мнуться і з часом можуть вигоряти під впливом сонця. Вироби з штучних ниток більш захищені від ультрафіолетових променів, довше тримають форму, мають великий термін експлуатації.

Замовити 3D проект Штор *БЕЗКОШТОВНО*

3D проект - це візуалізація Вашого інтерєру з підбором найбільш підходящих Штор. Ця послуга надається абсолютно * БЕЗКОШТОВНО *. Здійснюється вона за допомогою застосування компютерної графіки! В результаті 3D проект допоможе побачити майбутні ексклюзивні Штори на вікні в реальності. Такий підхід допомагає підібрати ідеальний тип текстилю для обєкта.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)