Логотип компании Arabesco © Студия Интерьерного Текстиля ARABESCO Контакты:
Адрес: ул. Здолбуновская, 6 Киев,
Телефон:+38 098 006–37–53, Электронная почта: arabesco.kiev.ua@gmail.com
 

Які штори вибрати в 2019 році?

 215 |  18/09/2019
Які штори вибрати в 2019 році?

Буває, щоб змінити вид кімнати, змусити її заграти по-новому, не обов'язково робити ремонт. Досить лише оновити пару деталей. Штори не лише служать захистом від сонячних променів, але і при правильному виборі є джерелом естетичної насолоди. Давайте трохи розберемося як красиво і стильно оформити ваші вікна в 2019 році.

Модні тенденції 2019 року

Зараз головною концепцією оформлення інтер'єру є комфорт і зручність мешканців будинку. Його можна досягти при поєднанні меблів, аксесуарів, які в собі несуть естетичну функцію. Так само сюди можна віднести і стильні штори. Вони надають інтер'єру довершеності, гармонії, створюють особливу атмосферу. Правильно підібрані штори підкреслюють стилістику задуманого дизайну інтер'єру. У 2019 році тенденції припускають практичність і функціональність. Такщо краще відмовитися від ламбрекенів, рюш, воланів, складної конструкції.

Сучасні штори в 2019 році: скандинавські, римські, японські. Романтичну нотку вноситимуть французові, австрійські, вони ідеально підійдуть під інтер'єр в прованському стилі.

І ось важливий момент: модні штори в 2019 році будуть виконані в усіх відтінках білого кольору : від білосніжного, до молочно-аміантового. Щоб підкреслити статусность, рекомендується вибирати штори в інтер'єрі 2019 року в кремових або світлих відтінках коричневого. Також популярним можуть бути бірюзовий і відтінок морської хвилі. Ці кольори підходять багатьом стилям, широко застосовуватимуться в новому напрямі інтер'єру - Неокласика. А стосовно оформлення приміщень в стилістиці Хай-тека, краще вибирати тканини з відтінком мокрого асфальту або метала.

Arabesco: індивідуальне пошиття від справжніх професіоналів

Бажаєте підкреслити свою індивідуальність в інтер'єрі? Вам хочеться ексклюзивні і неповторні портьєри? Запрошуємо вас в студію интер’єрного текстилю Arabesco для пошиття штор на замовлення. Різноманітний вибір кольорів, текстур, аксесуарів. Висока якість тканин, надійна фурнітура. Якість роботи тільки вищому рівні і виконання роботи точно в строк.

Дизайнери судии Arabesco в курсі останніх новинок в дизайні штор 2019 року. Багаторічний досвід роботи в цій сфері і любов до своєї справи дозволяють створювати не просто штори, а витвори мистецтва. Володарі високого рівня майстерності, вони втілять в реальність усі ваші ідеї і побажання. Адже на першому місці завжди стоїть тільки клієнт, і до кожного замовлення дизайнери відносяться з величезною відповідальністю.